addfamilycouple
Blog
Şirketimiz Hakkında

Antalya, Kalkan, Dalaman ve birçok bölgede 2008-2010 yılları arasında taşıma faaliyeti göstermiştir. 2010 yılında A grubu seyahat acente işletme belgeselini alarak TÜRSAB’ üye olmuş, VOLUME TRAVEL AGENCY(6484)  adı altında faaliyetlerine başlamıştır. 2010 yılından günümüze kadar İlk önceliği kaliteli hizmet anlayışı olan firmamızın, ilgili ve güler yüzlü ekibiyle güvenilir bir firma olmayı başarmıştır.  Firmamızın misyonu; yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimizin havaalanı transfer hizmetleri, araç kiralama hizmetleri, günü birlik bölgesel turlar, yurt içi kültür turları ve aynı zamanda bulunduğu bölge içerisinde ki villa kiralama danışmanlık hizmetinin yürütülmesidir.   

           Volume Travel Agency; geniş anlamda tanımlanacak olursa, yolculuk yapmak isteyen herhangi birinin ister turist , ister iş adamı, ister yalnızca yolcu olsun; yolculuğuna ilişkin tüm gereksinimleri karşılayarak gerek araç kiralama, gerek ise günü birlik tur programını sağlayan ticari bir kuruluştur.

           2010 yılından günümüze kadar birçok turizm şirketleri ile iş birliği yaparak kendi alanında deneyim ve bilgiye dayalı çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden profesyonel bir kadroya sahip olan şirketimiz faaliyetlerini sürdürmektedir.  Geride bıraktığımız zaman içerisinde ticari faaliyette bulunduğumuz Tantur A.Ş – Koral Travel- Turquoise Collection gibi firmalarla halen ticari iş birliğimiz devam etmektedir.   Şirketimiz bünyesinde bu faaliyetleri sürdürürken geniş ve profesyonel bir kadroya sahip olup, kaliteli hizmet anlayışını herzaman ön planda tutmuştur.

         Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan Turkuaz Pansiyon işletmesi 2019 yılından bugüne yerli ve yabancı birçok misafirini ağırlamak üzere günü birlik konaklama faaliyetiyle hizmet vermektedir.

        Aynı şirket adı altında 2020 yılı başında faaliyetine başlanılan villanizburada.com/ web sitesini inşaa edip,taşıma hizmetlerinin yanı sıra villa kiralama ve danışmanlık hizmeti de vermeye başlanmıştır.Şirketimize eklenen bu yeni hizmet ile misafirlerine geniş kapsamlı ve çok yönlü olanaklar sağlamaktadır. Villanızburada’nın bünyesinde bulunan birçok villaların gerek yurt içi gerek ise yurt dışı olarak pazarlanmasını hedef almaktadır.

      Bu çalışmalar ile birlikte şirketimiz, 2008 yılından itibaren Volume travel agency, Villanız burada ve Turkuaz pansiyon  bünyesinde müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamakta olup, konularında uzman kadrosuyla var olan çözüm ortaklığı yapısını güçlendirmek ve yeni çözüm ortaklıkları ile daha kapsamlı hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Paylaş: