Villamız Burada
Müşteri Memnuniyet Garantisi

Villanız Burada Güvencesi ile

%100 Para İade Garantisi

Oluşabilecek problemlere karşı Villanız Burada’nın %100 para iade garantisinden faydalanın,

sorunsuz tatilin keyfini çıkarın!

Müşteri Memnuniyet Garantisi

Villa Sahibi Kaynaklı Hizmet Sorunlarında %100 Para İadesi

%100 para iadesi, villa tatiliniz için rezervasyon yaptığınız villa’ya geldiğiniz zaman, giriş saatinizden itibaren 8 saat içinde villa sahibine ulaşamamanız veya görsellerde gördüğünüz villanın farklı olması durumunda (dekorasyon ve mobilya değişiklikleri hariç) geçerlidir.

Mağduriyetinizi giderebilmek ve sizlere daha iyi bir villa tatil deneyimi yaşatabilmek adına size özel müsait olan indirimli villalarımızdan tercih edeceğiniz villa için müşteri destek ekibimiz yardımcı olacaktır.

Ayrıca tatil esnasında yaşayabileceğiniz sorunların çözümü için destek ekibimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme Avantajı

Sitemizde yer alan parçalı ödeme sistemimiz ile dilerseniz kredi kartınız ile villa kira bedelinin tamamını veya %30’unu ön ödeme olarak yapabilirsiniz. Geriye kalan %60’lık tutarı rezerve ettiğiniz villa giriş tarihinde villanız burada personeline veya villa sahibine doğrudan nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz ile ilgili detaylı bilgileri üyelik panelizden veya sistem tarafından gönderilen mailleri takip ederek ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyet Garantisi
 
Whatsapp Teklif Al